Informacje

Olsztyn, 7.02.2023

Szanowni Rodzice, Przyjaciele naszej szkoły,

W imieniu Dyrekcji naszej szkoły i Fundacji na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej pragnę serdecznie podziękować za pomoc naszej placówce poprzez aktywny udział w projekcie

„PODARUJ 1% SWOJEJ SZKOLE” edycja 2022.

Przekazując naszej szkole 1% swojego podatku pokazaliście, że jesteśmy dla Was ważni, dostrzegacie nasze potrzeby, chcecie i możecie pomóc. Dziękujemy za zaufanie, otwartość i zaangażowanie.

TERAZ WSPÓLNIE MOŻEMY JESZCZE WIĘCEJ.

Wszystkie środki z Waszego 1% podatku, które trafiły na nasze konto, wróciły do naszej szkoły. Fundacja na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej przekazała nam pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka zakupione właśnie z przekazanych środków.

Miło nam poinformować, że w tym roku kontynuujemy współpracę z Fundacją. Zgłosiliśmy naszą szkołę do kolejnej edycji projektu „Podaruj 1,5% swojej szkole”.

TAK! W tym roku możecie nam przekazać WIĘCEJ, bo aż 1,5% podatku. To oznacza, że wspólnie możemy pomóc naszej szkole WIĘCEJ!
I Wy, Szanowni Rodzice, macie tę moc.

PRZEKAZANIE 1,5% JEST DOBROWOLNE I BARDZO PROSTE.

Wystarczy, że rozliczając PIT za 2022 rok przekażecie Państwo 1,5% podatku Fundacji FRRED nr KRS 0000327624 koniecznie wypełniając rubrykę “DODATKOWE INFORMACJE – CEL SZCZEGÓŁOWY 1,5%”, PODAJĄC W NIEJ NAZWĘ NASZEJ SZKOŁY.

Rozliczyć podatek za 2022 rok możecie Państwo także poprzez stronę internetowa Fundacji – www.frred.eu/jakprzekazac/.

Pamiętajcie, że jako podatnicy przekazując nam 1,5% podatku nic nie tracicie, nie dopłacacie dodatkowo żadnych środków, wręcz przeciwnie – sami decydujecie, gdzie trafią Wasze pieniądze, zmieniając nasze szkolne życie na lepsze.

BĄDŹCIE NA TAK! 👍

Będziemy wdzięczni za obserwowanie, polubienie naszej szkoły na FB, udostępnianie postów związanych z udziałem placówki w projekcie „Podaruj 1,5% swojej szkole”. Bądźcie naszymi ambasadorami😊! Wasza obecność to ogromne wsparcie, pozytywna energia, dzięki której możemy góry przenosić😊.

Drodzy Rodzice, liczymy na Was.

Wiemy, że codzienne sprawy, potrzeby naszej szkoły są Wam bardzo bliskie. Doświadczamy tego na co dzień. Dlatego prosimy, podarujcie nam 1,5% podatku.
Z dzisiejszych dobrych decyzji tworzy się lepsza przyszłość.

WIERZYMY, ŻE LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCEJ.

Z pozdrowieniami

Dyrekcja Szkoły

Zespół Fundacji na rzecz Rozwoju Edukacji Dziecięcej

Skip to content