Internat

2025/2026

9 kwietnia 26 r. rozmawialiśmy z panią pedagog o procesie dojrzewania. Dowiedzieliśmy się, jakie zmiany zachodzą wtedy w wyglądzie i zachowaniu.

Nie zabrakło pytań i rozmowy na ważne tematy związane z dorastaniem 😊

1 kwietnia 26 r.

POLSKA, BIAŁO – CZERWONI❗

Wtorkowy wieczór w internacie był pełen piłkarskich emocji podczas oglądania meczu 🇵🇱 POLSKA : SZWECJA 🇸🇪.

O tym, że ruch i witaminy to moc i zdrowie całej drużyny przekonali się wychowankowie I grupy internatu podczas poniedziałkowych popołudniowych zajęć.

Walentynki z przymrużeniem oka. Inscenizacja fragmentu piosenki „ Umówiłem się z nią na dziewiątą ” zaśpiewanej przez Eugeniusza Bodo. W roli zakochanego: Jakub, ekipa techniczna: Katarzyna i Zuzanna

Fotorelacja z przygotowań i prób do nagrania walentynkowego filmiku

🎬

inscenizującego fragment piosenki „ Umówiłem się z nią na dziewiątą ” w wykonaniu Eugeniusza Bodo.

W internacie też czuć atmosferę świąteczną

🎄

MIKOŁAJKI 🎅 W INTERNACIE

Do naszego internatu, pod osłoną nocy 🌜, wszedł przez komin 😉 MIKOŁAJ 🎅. Zostawił wychowankom w butach 👟🥿 słodkie upominki.🍭🍬

DZIĘKUJEMY MIKOŁAJU 👍

Przejdź do treści