2025/2026
Nasza szkoła brała udział w projekcie edukacyjnym „CyberMoc – Bezpieczny Internet”, realizowanym w ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Młodzi Obywatele 2025”. Świadomość uczniów w zakresie cyberbezpieczeństwa, odpowiedniego korzystania z Internetu oraz reagowania na zagrożenia cyfrowe jest dla nas bardzo ważna, dlatego z dużym zaangażowaniem włączyliśmy się w realizację tego przedsięwzięcia. Opiekunami projektu w naszej placówce były p. Sally i p. Paulina.
W ramach udziału w projekcie otrzymaliśmy zestawy edukacyjne, dyplom, certyfikaty oraz plakat promujący bezpieczne korzystanie z sieci. Materiały te będą wspierać dalsze działania edukacyjne i pomagać w kształtowaniu odpowiedzialnych postaw cyfrowych wśród naszych uczniów. CyberMoc zagościła w naszej szkole na dobre! 💻🛡️🌐
#CyberMoc#BezpiecznyInternet#Cyberbezpieczeństwo
@centrum.rozwoju.lokalnego @fundacja_edukujesziratujesz @DzieciUcząRodziców








2024/2025






2023/2024






2022/2023







2021/2022




